Deze oorstekers in hoepel model zijn super handig om in te doen en in gebruik, schijf je bedeltje (indien het gat groot genoeg is) om de hoepel heen en klaar is je oorbel. Omdat ze gemaakt zijn van Stainless Steel / Gold-plated Stainless steel blijven ze lang mooi en kun je ze combineren met onze andere RVS materialen en sieraden.
Creool, 20mm – Gold-plated RVS
€2.25
| Maat | ca. 20mm, 1,1mm |
| Hoeveelheid | Per paar |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Oorbel onderdeel |
| Artikelcode | CRG02 |
11 op voorraad
Artikelnummer: RVS-CRG02
Categorieën: Gold-plated RVS & Gold-filled, Nieuw, Oorbel Onderdelen, RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | ca. 20mm, 1,1mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per paar |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Oorbel onderdeel |
| Vorm | Hoepel |
Gerelateerde producten
€0.50
| Maat | ca. 9X6.5mmX2.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Bail |
| Artikelcode | RVS311 |
€1.00
| Maat | ca. 55X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Verlengketting |
| Artikelcode | MOL822 |
€0.50
| Maat | ca. 12X9X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Bail |
| Artikelcode | RVS312 |
€7.95
| Maat | ca. 22,5X20,5X6,2mm, (ᴓ 18,5X3-4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS102 |
€9.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS Gold-plated |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK53 |
€9.95
| Maat | ca. ᴓ 14X5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS104 |
€4.95
| Maat | ca. 8,2X7,7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Gold-plated Zilver |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK507 |
€6.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK52 |



