| Gewicht | 74 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 41X55mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Chevron Amethyst |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Palmsteen |
| Vindplaats | Zuid-Afrika |
Chevron Amethyst – Palmsteen
€11.50
| Gewicht | 74 gram |
| Maat | ca. 41X55mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Chevron Amethyst |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-CAM07 |
1 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-CAM07
Categorieën: Alle Edelstenen, Amethist, Amethist - Edelstenen, Edelstenen, Nieuw
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK302 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LA |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-WH |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Montana |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-MT |
€1.00
| Maat | ca. 20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK503 |



