Ajuuu zomer, hallo Najaar.. Winterlandschappen, Bling en Feestelijke teksten. De nieuwe serie verpakkingsmaterialen is helemaal Winterproof. Zo ben je klaar voor de feestdagen voordat je het weet. Met zakjes, stickers en verpakkingsdoosjes zit je helemaal goed met je inpakkunsten bij Sparklin Moon.
Cadeauzakjes, 12X19cm – Flocks – Whit&Black
€1.20
| Maat | ca. 12X19cm |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Wit met Zwart |
| Materiaal | Papier |
| Soort | Verpakkingsmateriaal |
| Artikelcode | CDZ90 |
14 op voorraad
Artikelnummer: CDZ90
Categorieën: Inpakken, Inpakzakjes, Inpakzakjes Papier, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Wit met Zwart |
| Materiaal | Papier |
| Soort | Verpakkingsmateriaal |
| Vorm | Rechthoek |
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Montana |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-MT |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Chinese Coral |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-CC |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sky Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-SB |



