C-Lon draad D-size is bij uitstek het draad om mee te weven, betaalbaar, sterk en fijn in gebruik. Voor eventueel lastigere werkjes waar je vaker door de kralen heen gaat met de naald, raad ik FireLine aan.
C-Lon®, draad D-size – Pink
€1.95
| Maat | ca. ᴓ 0,11mm |
| Hoeveelheid | 65 meter |
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLD-PI |
18 op voorraad
Artikelnummer: SLD-PI
Categorieën: C-Lon Draad, Rijgmateriaal
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Autumn Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK211 |
€2.95
| Maat | 0,45mm |
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal met coating |
| Soort | Staaldraad |
| Artikelcode | STDR1-M |
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.8D |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | DeepPink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD005 |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |



