C-Lon draad D-size is bij uitstek het draad om mee te weven, betaalbaar, sterk en fijn in gebruik. Voor eventueel lastigere werkjes waar je vaker door de kralen heen gaat met de naald, raad ik FireLine aan.
C-Lon®, draad D-size – Lavender
€1.95
| Maat | 0.11mm |
| Hoeveelheid | 65 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Draad |
| Artikelcode | SLD-LAV |
11 op voorraad
Artikelnummer: SLD-LAV
Categorieën: C-Lon Draad, Specials
| Maat | 0.11mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 65 meter |
| Kleur | Purple |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Draad |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | 10~14X10~11X3~5mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SC003 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LA |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK402 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sheashell (Natural) |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NAT |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-WH |

Siliconen Figuur - Axelotl
Siliconen Figuur - Draak
Siliconen Figuur - Best Mom Ever
Siliconen Figuur - Konijn in Bloempot
Siliconen Figuur - Mama
Siliconen Figuur - Rode Bloem
Siliconen Figuur - You Got This
Siliconen Figuur - Schaap, Wit
Siliconen Figuur - Pink Ribbon Flower
Siliconen Figuur - Pink Ribbon
Siliconen Daisy - Aquamarine Green
Siliconen Figuur - Cactus Olive Green
Siliconen Figuur - Mother
C-Lon®, draad D-size - Lavender
Millefiori Flower Kraal - 6mm Rond
Imitatie Gemstone - Mix Color 

