Angeliet heeft een niet doorschijnend, zachtblauw uiterlijk en wordt dan ook wel de engelen steen genoemd.
Angeliet – Punt
€11.25
| Gewicht | 54 gram |
| Maat | ca. 93mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Angeliet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-ANGP01 |
1 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-ANGP01
Categorieën: Alle Edelstenen, Angeliet, Angeliet - Edelstenen, Edelstenen, Nieuw
| Gewicht | 54 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 93mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Angeliet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Punt |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK102 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€1.20
| Maat | ca. ᴓ 6X2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Magneetsluiting |
| Artikelcode | SE-314-AB |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK403 |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK304 |



