Angeliet heeft een niet doorschijnend, zachtblauw uiterlijk en wordt dan ook wel de engelen steen genoemd.
Angeliet – Hart
€18.95
| Gewicht | 94 gram |
| Maat | ca. 43X52mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Angeliet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-ANGH07 |
1 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-ANGH07
Categorieën: Alle Edelstenen, Angeliet, Angeliet - Edelstenen, Edelstenen, Nieuw
| Gewicht | 94 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 43X52mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Angeliet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Hart |
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LA |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-TQ |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Montana |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-MT |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Grey |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-GY |



