Deze ovale, nugget achtige acryl kralen van 18X13mm hebben een prachtige imitatie gemstone-look met een glanzende candy-afwerking. Lichtgewicht maar opvallend – ideaal voor de nieuwste trend met grote kralen! Perfect te gebruiken in telefoonkoordjes, speelse armbandjes of kleurrijke sieradenprojecten.
Acryl, Candy Beads, Nuggets – Imi Gemstone, Oker Yellow
€0.15
| Maat | ca. 18X13X9,5mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Donker Geel |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRN18-03 |
92 op voorraad
Artikelnummer: ACRN18-03
Categorieën: Acryl - Candy Beads, Candy Beads - Nuggets, Nieuw, SEPT - Candy Beads, September 2025
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Donker Geel |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Nugget |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK403 |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-WH |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Chinese Coral |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-CC |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€1.00
| Maat | ca. 20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK503 |
€1.20
| Maat | ca. ᴓ 6X2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Magneetsluiting |
| Artikelcode | SE-314-AB |



