€7.95
| Maat | ca. 3,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 120 stuks |
| Kleur | African Turquoise (Jaspis) - 3,3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTT3F-AFRI |
€11.95
| Maat | ca. 6,8mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 55 stuks |
| Kleur | African Turquoise (Jaspis) - 6,8mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTT6R-AFRI |
€12.95
| Maat | ca. 8,6mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 110 stuks |
| Kleur | African Turquoise (Jaspis) - 8,6mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTT8R-AFRI |
€6.95
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 55 stuks |
| Kleur | Amazoniet - 6,3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTT6F-AMAZ |
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 65 stuks |
| Kleur | Botswana Agaat - 4,4mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX4R-BOTS |
€9.95
| Maat | ca. 4,4mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 75 stuks |
| Kleur | Cloud Quartz - 4,4mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX4F-CLOQ |
€5.95
| Maat | ca. 5,9mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 60 stuks |
| Kleur | Grijze Agaat - 5,9mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX6F-AGAT |
€8.95
| Maat | ca. 2,8mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 110 stuks |
| Kleur | Labradoriet - 2,8mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX3F2-LABR0 |
€8.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 110 stuks |
| Kleur | Labradoriet - 3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX3F2(n)-LABR |
€3.95
| Maat | ca. 4,8mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 75 stuks |
| Kleur | Labradoriet - 3,9mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX4R-LABR |
€5.95
| Maat | ca. 6,6mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 60 stuks |
| Kleur | Labradoriet - 6,6mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX6R-LABR |
€8.95
| Maat | ca. 8,8mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 43 stuks |
| Kleur | Cloudy Quartz - 8,8mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTX8R-CLOU |
€6.95
| Maat | ca. 2,6-3X2,6X3mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125 stuks |
| Kleur | Multi-strand - 2,6-3X2,6X3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZZ3C-MIX |
