€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Teal AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-139 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Turquoise Blue - Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-153 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-150 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Turquoise Green - Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-149 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Turquoise Green Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-151 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Turquoise Green Soft-AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-152 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Wheat - Half Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-109 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Yellow Luster AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-143 |
