Deze variatie op de Facet Rondelle, zorgt voor een leuke afwisseling in je sieraden. De ronde kraal is makkelijker om te maken en daarom ook iets goedkoper dan andere modellen. We hebben ze ingekocht in super veel verschillende kleuren en afwerkingen. Zo kun je de kleuren ook prachtig met elkaar mix&matchen. Combineer zo ook met onze andere kralen bijvoorbeeld de Cubes, of Facet Rondelle. Maar ook de 3mm Tjechisch facetten en natuurlijk de 2 soorten Rocailles matched deze nieuwe collectie super. Je vindt ze in de winkel van Sparklin Moon natuurlijk ook.
Facet Rond – Turquoise Green – Full Luster
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Turquoise Green – Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-149 |
5 op voorraad
Artikelnummer: FN4-149
Categorieën: APR - Glaskralen Facet Rond, April 2025, Facet Rond, Kralen, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Turquoise Green – Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |



