€26.00
| Gewicht | 156 gram |
| Maat | ca. 45mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB01 |
€29.00
| Gewicht | 172 gram |
| Maat | ca. 46,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB02 |
€28.00
| Gewicht | 166 gram |
| Maat | ca. 46mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB03 |
€32.00
| Gewicht | 192 gram |
| Maat | ca. 48,6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB04 |
€32.00
| Gewicht | 194 gram |
| Maat | ca. 48,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB05 |
€34.00
| Gewicht | 204 gram |
| Maat | ca. 48,7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB06 |
€12.95
| Gewicht | ca. 66 - 68 gram |
| Maat | ca. 33 - 34mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB-S |
€14.50
| Gewicht | ca. 78 - 80 gram |
| Maat | ca. 34 - 36mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB-M |
€14.95
| Gewicht | ca. 80 - 84 gram |
| Maat | ca. 36 - 37mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEB-L |
€14.60
| Gewicht | 90 gram |
| Maat | ca. 42X49mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEH01 |
€15.30
| Gewicht | 92 gram |
| Maat | ca. 42X49mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEH02 |
€14.90
| Gewicht | 90 gram |
| Maat | ca. 40X43mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEH06 |
€12.60
| Gewicht | 76 gram |
| Maat | ca. 41X48mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEH07 |
€15.30
| Gewicht | 92 gram |
| Maat | ca. 43X50mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOEH08 |
€12.30
| Gewicht | 72 gram |
| Maat | ca. 37X48mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE01 |
€11.75
| Gewicht | 74 gram |
| Maat | ca. 37X49mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE03 |
€12.30
| Gewicht | 74 gram |
| Maat | ca. 36X50mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE04 |
€10.00
| Gewicht | 62 gram |
| Maat | ca. 36X47mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE06 |
€10.00
| Gewicht | 60 gram |
| Maat | ca. 34X46mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE07 |
€10.90
| Gewicht | 64 gram |
| Maat | ca. 37X47mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE08 |
€12.60
| Gewicht | 76 gram |
| Maat | ca. 39X50mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE09 |
€12.30
| Gewicht | 74 gram |
| Maat | ca. 38X49mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE10 |
€12.30
| Gewicht | 72 gram |
| Maat | ca. 37X47mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE11 |
€13.30
| Gewicht | 82 gram |
| Maat | ca. 38X50mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Toermalijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TOE13 |
