€8.95
| Maat | ca. 8,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS8R2-TIJG |
€11.95
| Maat | ca. 8,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS8R-TIJG |
€6.95
| Maat | ca. 6,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS6R2-TIJG |
€5.95
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 85 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-TIJG |
€8.95
| Maat | ca. 6,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT675 |
