€1.25
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD918 |
€1.80
| Maat | ca. 14X15X6,5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD409 |
€0.40
| Maat | ca. 8X6,5X4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD216 |
€0.40
| Maat | ca. 10,4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC2001 |
€0.90
| Maat | ca. 10X10X5mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC509 |
€0.40
| Maat | ca. 6-6.5x3.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD611 |
€0.25
| Maat | ca. 5,8X4,4Xmm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD113 |
€0.50
| Maat | ca. 8X8X4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE710 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.40.€0.20Huidige prijs is: €0.20.
| Maat | ca. 6X6,1X2,2mm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE618 |
€1.00
| Maat | ca. 4-4,6X2,3mm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD110 |
€1.00
| Maat | ca. 4-4,6X2,3mm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Tijgeroog Donker |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD112 |
€0.60
| Maat | ca. 8X6X4,3-4,8mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog, Facet Ovaal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE811 |
€8.95
| Maat | ca. 6X3,8-4,2mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 95 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS6D-TIJG |
€10.95
| Maat | ca. 8X4,2-5mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 75 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS8D-TIJG |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.60.€0.30Huidige prijs is: €0.30.
| Maat | ca. 10mm, (á´“ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC918 |
€0.95
| Maat | ca. 10X9mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ENER104 |
€0.10
| Maat | ca. 3,2mm, (á´“ 0.6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC302 |
€13.95
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
| Hoeveelheid | ong. 42st. |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS6N-TIJG |
€1.80
| Maat | ca. 20X9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC018 |
€0.80
| Maat | ca. 14X10mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC715 |
€14.95
| Maat | ca. 10mm |
| Hoeveelheid | ong. 38 stuks |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS10R-TIJG |
€8.95
| Maat | ca. 8,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Frosted Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS8R-FTIJ |
€5.95
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Frosted Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-FTIJ |
€6.95
| Maat | ca. 6,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Frosted Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS6R-FTIJ |


