Zonnebril koordjes zijn in de zomer super populair, maak ze met koordjes en leertjes of met kralen en bedeltjes. Super veel combinatie mogelijkheden.
Zonnebril houder – Zwart met Zilver/Antiek-kleurig
€1.00
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | Zwart met Zilver-kleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
| Artikelcode | OZB004 |
2 op voorraad
Artikelnummer: OZB004
Categorieën: Basic - Zilver-kleurig, Nieuw, Overige
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per paar |
| Kleur | Zwart met Zilver-kleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | Zwart met Antiek Zilver |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
| Artikelcode | OZB005 |
€1.00
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | Wit met Goud-kleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
| Artikelcode | OZB003 |
€1.00
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Verbergers |
| Artikelcode | OS204 |
€0.15
| Maat | ca. 26mm, 2.5mm dik |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Clip |
| Artikelcode | RK236 |
€1.00
| Maat | |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Mobielhanger |
| Artikelcode | OZ503 |
€1.00
| Maat | ca. 24,5X14mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | White |
| Materiaal | Papier |
| Soort | Label |
| Artikelcode | OS407 |
€1.00
| Maat | ca. 30mm |
| Hoeveelheid | 3 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Clip |
| Artikelcode | TAF409 |
€1.00
| Maat | ca. 30,6mm |
| Hoeveelheid | 3 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Clip |
| Artikelcode | TAF412 |




