Zonnebril koordjes zijn in de zomer super populair, maak ze met koordjes en leertjes of met kralen en bedeltjes. Super veel combinatie mogelijkheden.
Zonnebril houder – Zwart met Zilver/Antiek-kleurig
€1.00
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | Zwart met Zilver-kleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
| Artikelcode | OZB004 |
2 op voorraad
Artikelnummer: OZB004
Categorieën: Basic - Zilver-kleurig, Nieuw, Overige
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per paar |
| Kleur | Zwart met Zilver-kleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 30,6mm |
| Hoeveelheid | 3 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Clip |
| Artikelcode | TAF412 |
€0.10
| Maat | ca. 6,5X4,5Xmm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel houder |
| Artikelcode | SCH602 |
€1.00
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | Zwart met Antiek Zilver |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
| Artikelcode | OZB005 |
€1.00
| Maat | |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Blue |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Mobielhanger |
| Artikelcode | OZ505 |
€1.00
| Maat | |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Mobielhanger |
| Artikelcode | OZ501 |
€1.00
| Maat | ca. 35X13mm |
| Hoeveelheid | 3 stuks |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | SLH03 |
€1.00
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Verbergers |
| Artikelcode | OAB205 |
€1.00
| Maat | ca. 30mm |
| Hoeveelheid | 3 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Clip |
| Artikelcode | TAF409 |



