Zonnebril koordjes zijn in de zomer super populair, maak ze met koordjes en leertjes of met kralen en bedeltjes. Super veel combinatie mogelijkheden.
Zonnebril houder – Wit met Goud-kleurig
€1.00
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | Wit met Goud-kleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
| Artikelcode | OZB003 |
6 op voorraad
Artikelnummer: OZB003
Categorieën: Basic - Goud-kleurig, Nieuw, Overige
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per paar |
| Kleur | Wit met Goud-kleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 24,5X14mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | White |
| Materiaal | Papier |
| Soort | Label |
| Artikelcode | OS407 |
€1.00
| Maat | |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | White |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Mobielhanger |
| Artikelcode | OZ502 |
€1.00
| Maat | |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Blue |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Mobielhanger |
| Artikelcode | OZ505 |
€1.00
| Maat | ca. 19.5X6.5mm |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | Wit met Zilver |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Zonnebril houder |
| Artikelcode | OZB001 |
€1.00
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Verbergers |
| Artikelcode | OAS208 |
€1.00
| Maat | ca. 2,5X4X2,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 33 stuks |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Rubber |
| Soort | Oorbel Onderdelen |
| Artikelcode | OS206 |
€1.00
| Maat | ca. 11,5X6mm |
| Hoeveelheid | 6 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Oorbel Onderdelen |
| Artikelcode | OAS205 |
€1.00
| Maat | ca. 35X13mm |
| Hoeveelheid | 3 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | SLH01 |




