Zoetwaterparels zijn helemaal hot in 2021. Gebruik ze als statement kraal of lekker je hele sieraad vol. Deze kralen worden verkocht per stuk en zijn allemaal anders qua maat en vorm.
Zoetwaterparel Streng – Rice, 5X7mm
€13.95
| Maat | ca. 5-6X7-10mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 35 – 40 stuks |
| Kleur | Off-white |
| Materiaal | Parel |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA5X7P-ZOET |
1 op voorraad
Artikelnummer: NTA5X7P-ZOET
Categorieën: Kralen, Zoetwaterparels
| Maat | ca. 5X7-10mm, ᴓ 0,6mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 50 stuks |
| Kleur | Off-white |
| Materiaal | Parel |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Zoetwaterparel |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |



