Basic Quality onderdelen zijn erg betaalbaar en nikkel-vrij. Door het missen van het nikkel, zullen de materialen verkleuren door de zuurtegraad van de drager. Dit zal afhankelijk zijn van de persoon die het draagt. Probeer ook parfum, water en zeep te vermijden.
Veterklem extra stevig – Goud-kleurig (sommige met slechte plating)
€1.00 Oorspronkelijke prijs was: €1.00.€0.50Huidige prijs is: €0.50.
| Maat | ca. 12,8X8mm |
| Hoeveelheid | 8 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OG506 |
12 op voorraad
Artikelnummer: OG506
Categorieën: Basic - Goud-kleurig, Basic Quality, Benodigdheden, Veterklemmen
| Maat | ca. 12,8X8mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 8 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 37,15X6,5mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI003-AB |
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH001-AS |
€0.50
| Maat | ca. 26,5X9,2X5mm, (ᴓ 6,8X3,3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF006-AS |
€1.00
| Maat | ca. 26X12,5X7,5mm, (ᴓ 10X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF002-G |
€2.95
| Maat | 31ML |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Lijm |
| Materiaal | Doorzichtig |
| Soort | Lijm |
| Artikelcode | L001 |
€1.00
| Maat | ca. 20X12,5X5,6mm, (ᴓ 10X2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH002-G |
€1.00
| Maat | ca. 21,5X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | CF001-G |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |



