Hoe cool zijn deze dunne schijfjes van TOHO, deze kraaltjes worden Demi Round genoemd en zijn 3mm hoog bij 1mm breed. Deze kleine glas spacertjes zijn super leuk om te gebruiken tussen andere kraaltjes. Ze geven een heel leuk effect. In 1 gram zitten ongeveer, 50 kraaltjes.
Toho, Demi Round – Permafinish – Galvanized Starlight
€1.00
| Maat | ca. 3X1mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 50 stuks |
| Kleur | Permafinish – Galvanized Starlight |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TN-08-557PF |
3 op voorraad
Artikelnummer: TN-08-557PF
Categorieën: Demi-round, Nieuw, Toho
| Maat | ca. 3X1mm, (ᴓ 1,5mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 gram |
| Kleur | Permafinish – Galvanized Starlight |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Pale Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-124 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Dark Peridot |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-164BF |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-171 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Siam Ruby |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-165BF |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 5 gram |
| Kleur | Silver-Lined Milky Dark Peridot |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-2119* |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Black Diamond |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-176AF* |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 5 gram |
| Kleur | Silver-Lined Frosted Olivine- Pink Lined |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-2204 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Dandelion |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-128 |



