Hoe cool zijn deze dunne schijfjes van TOHO, deze kraaltjes worden Demi Round genoemd en zijn 3mm hoog bij 1mm breed. Deze kleine glas spacertjes zijn super leuk om te gebruiken tussen andere kraaltjes. Ze geven een heel leuk effect. In 1 gram zitten ongeveer, 50 kraaltjes.
Toho, Demi Round – Permafinish – Galvanized Starlight
€1.00
| Maat | ca. 3X1mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 50 stuks |
| Kleur | Permafinish – Galvanized Starlight |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TN-08-557PF |
3 op voorraad
Artikelnummer: TN-08-557PF
Categorieën: Demi-round, Nieuw, Toho
| Maat | ca. 3X1mm, (ᴓ 1,5mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 gram |
| Kleur | Permafinish – Galvanized Starlight |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 3.5 gram |
| Kleur | Marbled Opaque Beige/Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1201 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Ruby |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-165CF |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 5.0 gram |
| Kleur | Silver-Lined Milky Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-2104 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Dandelion |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-128 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Peridot |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-167F* |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Turquoise |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-132 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 5 gram |
| Kleur | Silver-Lined Frosted Olivine- Pink Lined |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-2204 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Frosted Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1F |



