Hoe cool zijn deze dunne schijfjes van TOHO, deze kraaltjes worden Demi Round genoemd en zijn 3mm hoog bij 1mm breed. Deze kleine glas spacertjes zijn super leuk om te gebruiken tussen andere kraaltjes. Ze geven een heel leuk effect. In 1 gram zitten ongeveer, 50 kraaltjes.
Toho, Demi Round – Permafinish – Galvanized Starlight
€1.00
| Maat | ca. 3X1mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 50 stuks |
| Kleur | Permafinish – Galvanized Starlight |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TN-08-557PF |
3 op voorraad
Artikelnummer: TN-08-557PF
Categorieën: Demi-round, Nieuw, Toho
| Maat | ca. 3X1mm, (ᴓ 1,5mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 gram |
| Kleur | Permafinish – Galvanized Starlight |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 3.5 gram |
| Kleur | Marbled Opaque Turqouise/Amethyst |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1206 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-171 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Black Diamond |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-176AF* |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Dark Peridot |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-164BF |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Pale Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-124 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Mint Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-130 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Milky Kiwi |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1144 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Frosted Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1F |



