Hoe cool zijn deze dunne schijfjes van TOHO, deze kraaltjes worden Demi Round genoemd en zijn 3mm hoog bij 1mm breed. Deze kleine glas spacertjes zijn super leuk om te gebruiken tussen andere kraaltjes. Ze geven een heel leuk effect. In 2 gram zitten ongeveer, 125 kraaltjes.
Toho, Demi Round – Gold-Lustered Hydrangea
€1.00
| Maat | ca. 3X1mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | 1,5 gram |
| Kleur | Gold-Lustered Hydrangea |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TN-08-206 |
30 op voorraad
Artikelnummer: TN-08-206
Categorieën: Demi-round, Kralen
| Maat | ca. 3X1mm, (ᴓ 1,5mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1,5 gram |
| Kleur | Gold-Lustered Hydrangea |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Demi Round |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |

Bedel Enamel 3D, Bird - Blue
Bedel Enamel 3D, Olifant - Blue
Siliconen Figuur - Kat, Wit
Siliconen Figuur - Elfje
Siliconen Figuur - Princes Blauw
Siliconen Figuur - Princes Bruin
Siliconen Figuur - Princes Dark Pink
Siliconen Figuur - Princes Roze
Siliconen Figuur - Princes Teal
Siliconen Figuur - Kasteel Roze
Siliconen Figuur - Vlinder Blauw
Siliconen Figuur - Hearts
Siliconen Daisy - Aquamarine Green
Siliconen Daisy - Hot Pink
Siliconen Daisy - Lavender
Siliconen Daisy - Light Blue
Siliconen Daisy - Light Pink
Siliconen Daisy - Light Yellow
Siliconen Daisy - Plum Pink
Siliconen Daisy - White
Siliconen Rond - Heart, Pink & Purple
Siliconen Figuur - Rainbow Salmon
Siliconen Figuur - Unicorn
Hanger Filigraan, Vlinder - Metallic Aqua Blue
Hanger Filigraan, Vlinder - Metallic Dark Pink/Violet
Hanger Filigraan, Vlinder - Metallic Purple
Hanger Filigraan, Vlinder - Metallic Teal
Bedel Enamel - Flessenpost Ster
Bedel Enamel - Regenboog
Bedel Enamel - Roze Huisje
Bedel Enamel, Strik - Pink
Bedel Enamel, Strik - White
Bedel Enamel, Zeester - Ivory
Bedel Enamel, Ster - Hot Pink
Bedel Enamel, Ster - Pink
Bedel Enamel, Ster - White
Bedel Enamel, Zonnebloem - Beige
Bedel Enamel, Unicorn - Wit met Roze
Bedel Enamel, Falling Star - Multicolor
Toho, Demi Round - Inside-Color Crystal/Frosted Snow-Lined
Toho, Demi Round - Inside-Color Matte Crystal/Neon Pink-Lined
Toho, Demi Round - Luminous Neon Salmon 

