Toho en Miyuki zijn de beste merken als het gaat om Rocailles en overige kleine kralen. Ze zijn leidend in hun vak en dat zie je aan hun kralen. Toho Rocailles zijn over het algemeen net iets goedkoper, ze zijn super mooi qua vorm en uniformen maten. Je kunt ze gebruiken in talloze kralenwerkjes, ze zijn super veelzijdig. Toho Rocailles 11/0 komen altijd in verpakkings- eenheden van € 1,00. In een zakje van 7,5 gram zullen ongeveer 800 kralen zitten. Deze kraaltjes zijn ongeveer 2,2mm groot.
Toho, 11/0 – Silver-Lined Rosaline
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | ca. 7,5 gram |
| Kleur | Silver-Lined Rosaline |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-31 |
7 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Silver-Lined Rosaline |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |



