Toho en Miyuki zijn de beste merken als het gaat om Rocailles en overige kleine kralen. Ze zijn leidend in hun vak en dat zie je aan hun kralen. Toho Rocailles zijn over het algemeen net iets goedkoper, ze zijn super mooi qua vorm en uniformen maten. Je kunt ze gebruiken in talloze kralenwerkjes, ze zijn super veelzijdig. Toho Rocailles 11/0 komen altijd in verpakkings- eenheden van € 1,00. In een zakje van 7,5 gram zullen ongeveer 800 kralen zitten. Deze kraaltjes zijn ongeveer 2,2mm groot.
Toho, 11/0 – Opaque – Frosted White
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque – Frosted White |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-41F |
3 op voorraad
| Maat | ca. 2,2mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque – Frosted White |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Baby Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-126 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Milky Kiwi |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1144 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow Olivine |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-180 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Pale Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-124 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Inside-Color Rainbow Aqua/Opaque Purple Lined |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1837 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Siam Ruby |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-165BF |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 5 gram |
| Kleur | Silver-Lined Milky Dark Peridot |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-2119* |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 3.5 gram |
| Kleur | Marbled Opaque Beige/Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1201 |



