| Maat | ca. 5.8cm breed en 11cm lang |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Blue |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Tang |
Tang – Knip
€2.95
| Maat | ca. 5.8cm breed en 11cm lang |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Tang |
| Artikelcode | P006Y |
5 op voorraad
Artikelnummer: TOOL-P006Y
Categorieën: Benodigdheden, Tools
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 26X12,5X7,5mm, (ᴓ 10X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF002-G |
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH001-AS |
€2.95
| Maat | 31ML |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Lijm |
| Materiaal | Doorzichtig |
| Soort | Lijm |
| Artikelcode | L001 |
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH003-AB |
€1.00
| Maat | ca. 26,5X7,5X7,5mm, (ᴓ 6X3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH005-AB |
€1.00
| Maat | ca. 37,15X6,5mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK302 |
€1.00
| Maat | ca. 17X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DG006-G |





