Staaldraad is geschikt voor het maken van armbanden en kettingen met gebruik van een sluiting. Gebruik een knijpkraaltje om de boel op zijn plek te houden, voor een mooie afwerking gebruik je ook een kalotje.
Staaldraad – Zwart
€2.95
| Maat | 0,45mm |
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal met coating |
| Soort | Staaldraad |
| Artikelcode | STDR2 |
4 op voorraad
Artikelnummer: STDR2
Categorieën: Nieuw, Rijgmateriaal, Staaldraad
| Maat | 0,45mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | #REF! |
| Soort | Staaldraad |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |
€4.95
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 60m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014J |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Pink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD003 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | #REF! |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD101 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK001 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | HotPink |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK004 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-PL |



