Staaldraad is geschikt voor het maken van armbanden en kettingen met gebruik van een sluiting. Gebruik een knijpkraaltje om de boel op zijn plek te houden, voor een mooie afwerking gebruik je ook een kalotje.
Staaldraad – Zilver – 10 meter
€1.00
| Maat | 0,45mm |
| Hoeveelheid | 10 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal met coating |
| Soort | Staaldraad |
| Artikelcode | STDR1-M |
19 op voorraad
Artikelnummer: STDR1-M
Categorieën: Rijgmateriaal, Staaldraad
| Maat | 0,45mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | #REF! |
| Soort | Staaldraad |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Ivory White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD002 |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK001 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | HotPink |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK004 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-ZW |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Pink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD003 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Bright Neon Orange |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD105 |

Kwastje Ibiza Fluffy, Goud - Paradise Orange
Bedel, Letter J - RVS
Bedel, Rond Heart - RVS
Love Lint - Blokjes, Magenta & Orange
Staaldraad - Zilver 

