Staaldraad is geschikt voor het maken van armbanden en kettingen met gebruik van een sluiting. Gebruik een knijpkraaltje om de boel op zijn plek te houden, voor een mooie afwerking gebruik je ook een kalotje.
Staaldraad – Goud
€2.95
| Maat | 0,45mm |
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Metaal met coating |
| Soort | Staaldraad |
| Artikelcode | STDR3 |
Uitverkocht
Artikelnummer: STDR3
Categorieën: Nieuw, Rijgmateriaal, Staaldraad
| Maat | 0,45mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | #REF! |
| Soort | Staaldraad |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD001 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK001 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |
€1.00
| Maat | ca. 0.6mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.6D |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Violet |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK106 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD506 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | HotPink |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK004 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Cerise |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK005 |




