Sparklin Moon heeft een hoop metalen kralen, kleine en grote, met gewoon gat of extra groot gat. Normaal rond of in aparte modellen. Kralen kunnen verkleuren door de zuurtegraad van je huid. Wil je dit voorkomen, neem dan RVS kralen. Hou je materialen langer mooi door water en andere vloeistoffen te vermijden.
Spacer – Goud-kleurig
€1.00
| Maat | ca. 6,5X1,7mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal (Nikkel-Vrij) |
| Soort | Metaal |
| Artikelcode | CI007-AG |
43 op voorraad
Artikelnummer: U-CI007-AG
Categorieën: Alle Tube Items, Kralen, Metalen Kralen, Nieuw, Tube Kralen - Tussenstukjes
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal (Nikkel-Vrij) |
| Soort | Metaal |
| Vorm | Kraal |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |



