Sparklin Moon heeft een hoop metalen kralen, kleine en grote, met gewoon gat of extra groot gat. Normaal rond of in aparte modellen. Kralen kunnen verkleuren door de zuurtegraad van je huid. Wil je dit voorkomen, neem dan RVS kralen. Hou je materialen langer mooi door water en andere vloeistoffen te vermijden.
Spacer – Antiek Zilver
€1.00
| Maat | ca. 5X4mm, (ᴓ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | U-CF005-AS |
19 op voorraad
Artikelnummer: U-CF005-AS
Categorieën: Kralen, Metalen Kralen
| Maat | ca. 5X4mm, (ᴓ 2,2mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Kraal |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |



