Ondek onze nieuwste collectie met siliconen kralen, deze figuur kralen kun je gebruiken voor talloze sieraden projecten. Maak er chunky armbanden van in je favoriete kleur of gebruik 1 van onze pennen voor een easy diy. Je maakt ook super snel sleutelhangers en lanyards van deze geweldige kralen die verkrijgbaar zijn in talloze kleuren en afwerkingen.
Siliconen Figuur – Best Mom Ever
€0.95
| Maat | ca. 28X28X8,5mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-FIGUUR-128 |
6 op voorraad
Artikelnummer: J-SILI-FIGUUR-128
Categorieën: APR - Siliconen Kralen, April 2025, Figuren, Kralen, Nieuw, Siliconen Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Figuur |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |



