Ondek onze nieuwste collectie met siliconen kralen, deze 15mm kralen kun je gebruiken voor talloze sieraden projecten. Maak er chunky armbanden van in je favoriete kleur of gebruik 1 van onze pennen voor een easy diy. Je maakt ook super snel sleutelhangers en lanyards van deze geweldige kralen die verkrijgbaar zijn in talloze kleuren en afwerkingen.
Siliconen, 15mm – Rond – Dark Green
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dark Green |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-42 |
43 op voorraad
Artikelnummer: J-SILI-ROUND-42
Categorieën: Kralen, Nieuw, Rond - 15mm, Siliconen Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Dark Purple |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |





