Ondek onze nieuwste collectie met siliconen kralen, deze rondelle kralen kun je gebruiken voor talloze sieraden projecten. Maak er chunky armbanden van in je favoriete kleur of gebruik 1 van onze pennen voor een easy diy. Je maakt ook super snel sleutelhangers en lanyards van deze geweldige kralen die verkrijgbaar zijn in talloze kleuren en afwerkingen.
Siliconen, 12X6mm – Mini Rondelle – Black
€0.20
| Maat | ca. 12X6mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-MINI-24 |
26 op voorraad
Artikelnummer: J-SILI-MINI-24
Categorieën: Kralen, MEI - Siliconen Kralen, Mei 2025, Mini Rondelle, Nieuw, Siliconen Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Mini Abacus |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |





