Satijnkoord, Satijnkoord dun en Shamballa koord is hetzelfde materiaal. Shamballa koord is 1mm dik, Satijnkoord dun 1.5mm en de Satijnkoord is 2mm dik. Dit materiaal is super fijn om mee te knopen o.a.. Je kunt het afwerken met een aansteker.
Satijnkoord dun – Black, Metallic
€1.00
| Maat | ca. 1.5mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Black, Metallic |
| Materiaal | Nylon |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SDX315 |
5 op voorraad
Artikelnummer: K-SDX315
Categorieën: Nieuw, Rijgmateriaal, Satijnkoord Dun
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Cerise |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK005 |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK001 |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 0.5mm |
| Hoeveelheid | 12m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.5D |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | HotPink |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK004 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |




