Geweldige grote hanger van RVS, super leuk als een statement ketting hanger.
RVS – Link Teardrop
€0.20
| Maat | ca. 17X11X1mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STJ301 |
10 op voorraad
Artikelnummer: STJ301
Categorieën: Bedels, Bedels, Nieuw, RVS (Stainless Steel), RVS, RVS-GOLD en Meer, Stainless Steel
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Druppel |
Gerelateerde producten
€0.45
| Maat | ca. 11x9mm, (ᴓ 1.3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XB513 |
€0.50
| Maat | ca. 12X10mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | #REF! |
| Artikelcode | XB405 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-H |
€0.60
| Maat | ca. 14X11mm, (ᴓ 1.5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XB411 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-M |
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD111 |
€0.35
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD118 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-L |



