Geweldige grote hanger van goud-kleurig RVS, super leuk als een statement ketting hanger.
RVS – Gold – Strik
€2.95
| Maat | ca. 40,5X33,5X2mm, (ᴓ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STAS-BP-05G |
3 op voorraad
Artikelnummer: STAS-BP-05G
Categorieën: MEI - Grote Hangers, Mei 2025, Nieuw, Stainless Steel
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Hart |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Hot Neon Pink |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK014 |
€1.20
| Maat | ca. ᴓ 6X2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Magneetsluiting |
| Artikelcode | SE-314-AB |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK403 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK102 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK304 |





