Geweldige hanger van RVS, super leuk voor een speciale armband of ketting
RVS – Gold – Hollow Heart
€0.50
| Maat | ca. 16X13,7X5,2mm, (ᴓ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STJ002 |
20 op voorraad
Artikelnummer: STJ002
Categorieën: Bedels, Bedels, Gold-plated RVS & Gold-filled, Nieuw, RVS, RVS-GOLD en Meer, Stainless Steel
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Hart |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 10X7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD108 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-H |
€0.60
| Maat | ca. 14X11mm, (ᴓ 1.5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XB411 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-O |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-D |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-F |
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD117 |
€0.25
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD114 |





