Deze mooie heldere Zoisiet heeft prachtige rood/paarsige vlekken van Robijn. Zulke mooie kwaliteit steen is een lust om naar te kijken.
Robijn in Zoisiet – Palmsteen
€9.50
| Gewicht | 44 gram |
| Maat | ca. 31X42mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Robijn in Zoisiet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-RIZ01 |
1 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-RIZ01
Categorieën: Alle Edelstenen, Nieuw, Robijn in Zoisiet
| Gewicht | 44 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 31X42mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Robijn in Zoisiet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Palmsteen |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK403 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Nile Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NI |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Chinese Coral |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-CC |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK304 |



