Hoe leuk zijn deze rijgbare pennen, rijg ze met onze nieuwe silicone kralen met een leuk figuur en eventueel een spacer ertussen. Super leuk om cadeau te geven. Denk aan een moederdag cadeau, aan je favoriete leraar. Je beste vriend(in) of gewoon zomaar.
Rijgbare Pen – White UV-plated
€1.25
| Maat | ca. 144X12mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | DIY |
| Artikelcode | PEN-DIY13 |
4 op voorraad
Artikelnummer: PEN-DIY13
Categorieën: APR - Siliconen Kralen, April 2025, Kralen, Nieuw, Pennen, Siliconen Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | DIY |
| Vorm | Pen |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |





