Hoe leuk zijn deze rijgbare pennen, rijg ze met onze nieuwe silicone kralen met een leuk figuur en eventueel een spacer ertussen. Super leuk om cadeau te geven. Denk aan een moederdag cadeau, aan je favoriete leraar. Je beste vriend(in) of gewoon zomaar.
Rijgbare Pen – Lucky Klaver
€1.50
| Maat | ca. 144X12mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | DIY |
| Artikelcode | PEN-DIY19 |
7 op voorraad
Artikelnummer: PEN-DIY19
Categorieën: APR - Siliconen Kralen, April 2025, Kralen, Nieuw, Pennen, Siliconen Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | DIY |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |





