Spacers met bling-bling steentjes geweldig voor de koudere dagen van het jaar met dat feestelijke effect. Deze kraal is perfect voor tussen 6 tot 8mm kralen.
Rhinestone Spacer – Zilver-kleurig – Crystal AB
€1.00
| Maat | ca. 6X3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | 8 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Nikkel-vrij Metaal |
| Soort | Spacer |
| Artikelcode | CM002-AS |
15 op voorraad
Artikelnummer: U-CM002-AS
Categorieën: Kralen, Metalen Kralen, Nieuw, Oktober 2024
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Nikkel-vrij Metaal |
| Soort | Spacer |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |



