Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Watercolor White
€0.70
| Maat | ca. ᴓ 12mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Watercolor White |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | HC301 |
10 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Watercolor White |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD112 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pacific Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD007 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Baby Light Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD102 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Lavender Lilac |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD209 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jet Hematite |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD018 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal Blue Shade |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD009 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Aquamarine Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD113 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Soft Rose Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD110 |



