Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Mosso Shiny Pastel Peach
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD204 |
4 op voorraad
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Ice Grey |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD216 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Lavender Lilac |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD111 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal AB |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD002 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Silk Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD203 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Azore Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD108 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Soft Rose Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD110 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD112 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jet Hematite |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD018 |



