Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Mosso Shiny Pastel Peach
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD204 |
4 op voorraad
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Lavender Lilac |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD209 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Air Blue Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD008 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Paparacha Roze |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD106 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Aquamarine Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD113 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal AB |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD002 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pacific Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD007 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Light Baby Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD202 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Azore Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD108 |



