Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Mosso Shiny Pastel Peach
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD204 |
4 op voorraad
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Baby Light Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD102 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Lavender Lilac |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD209 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Coral Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD109 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jet Hematite |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD018 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal Blue Shade |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD009 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Greige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD215 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Silk Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD203 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pacific Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD007 |



