Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Matt White
€0.70
| Maat | ca. ᴓ 12mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt White |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | HC313 |
10 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Matt White |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Paparacha Roze |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD206 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD003 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Silk Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD103 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Azore Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD108 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD112 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Silk Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD203 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD104 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal AB |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD002 |



