Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Matt Light Brown
€0.70
| Maat | ca. ᴓ 12mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Light Brown |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | HC202 |
1 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Matt Light Brown |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Ice Grey |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD216 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Silk Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD103 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal AB |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD002 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Aquamarine Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD113 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jais White Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD301 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Light Baby Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD202 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD001 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Paparacha Roze |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD206 |



