| Maat | ca. 175x108x26mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Opbergbox |
Opbergbox, L – 7X4 vakjes
€8.95
| Maat | ca. 175x108x26mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Opbergbox |
| Artikelcode | OPB02 |
1 op voorraad
Artikelnummer: OPB02
Categorie: Opbergen
Gerelateerde producten
€8.95
| Maat | ca. 23X8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Pink |
| Materiaal | Velvet |
| Soort | Display |
| Artikelcode | DISP66481 |
€8.95
| Maat | ca. 23X8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antique Pink |
| Materiaal | Velvet |
| Soort | Display |
| Artikelcode | DISP64081 |
€0.20
| Maat | ca. 7.3X5X1.1cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Opbergen |
| Artikelcode | DISP-01 |
€8.95
| Maat | ca. 23X8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dark Blue |
| Materiaal | Velvet |
| Soort | Display |
| Artikelcode | DISP66432 |
€8.95
| Maat | ca. 23X8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Black Leather |
| Materiaal | Velvet |
| Soort | Display |
| Artikelcode | DISP64076 |
€0.30
| Maat | ca. 7.3X5X1.1cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | LILA/BLAUW |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Opbergen |
| Artikelcode | DISP-03 |
€1.95
| Maat | ca. 10,5X10,5X2,8cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Opberg |
| Artikelcode | DISK-OPB |
€8.95
| Maat | ca. 23X8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aqua Green |
| Materiaal | Velvet |
| Soort | Display |
| Artikelcode | DISP64078 |


