Natuursteen strengen hebben we in vele soorten en vaak in verschillende maten. We leveren vanaf 4 verschillende leveranciers. Allemaal prachtige natuurstenen, we hebben ze van super betaalbaar naar de wat duurdere soorten. Hou er rekening mee dat natuurstenen allemaal uniek zijn en in 1 streng kunnen verschillende kleuren voorkomen. Elke levering is weer net iets anders. Zoek je een bepaalde kleur, lichter, donkerder, meer even of juist allemaal verschillende, laat het even weten.
Natuursteen – Pink Aventurijn
€3.95
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-PAVE |
Uitverkocht
Artikelnummer: NTC4R-PAVE
Categorieën: 4mm, Alle Strengen, Aventurijn, Aventurijn - Kralen, Edelstenen, Edelstenen, Strengen
| Maat | ca. 6mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€8.50
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Rainbow Fluoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-FLUO |
€6.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Unakiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-UNAK |
€5.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Picture Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-PICT |
€1.00
| Maat | ca. 12X5.2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE509 |
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-GAVE |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE417 |
€2.85
| Maat | ca. 4,8mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Sesame Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-JASP |



